KRAN-IZOL, s.r.o.   Úvod | Napište nám | Mapa | Odkazy
  Úvod | Profil společnosti | Služby | Produkty | Certifikáty | Poptávka | Kontakty
 

KRAN-IZOL, s.r.o.
U Opavice 19
746 01 Opava
IČO: 25376225, DIČ: CZ25376225
MAPA - Kde nás najdete

::  

Stavební izolace / Technické izolace


Šikmé střechy | Vnitřní stěny | Stropní podhledy a stropy | Podlahy | Vnější stěny (fasády) | Ploché střechy | Víceúčelové

Víceúčelové izolace

Classic 032

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě rolí. Materiál je víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít do kostrukcí šikmých střech jako tepelně izolační výplň, dále jako vynikající tepelně izolační výplň vnějších roštových konstrukcí, ale taky jako výplň roštových konstrukcí vnitřních. Velmi dobře se aplikuje do stropních trámových systémů jako velmi dobrý tepelně izolační materiál, je vhodný do nízkoerergetických a pasivních objektů.

Classic 035

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě rolí. Materiál je víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít do konstrukcí šikmých střech jako tepelně izolační výplň krokví střešního pláště, dále jako velmi dobrou tepelně izolační výplň vnějších roštových konstrukcí, ale také jako výplň roštových konstrukcí vnitřních. Velmi dobře se aplikuje do stropních trámových systémů, jako velmi dobrý tepelně izolační materiál, je vhodný do nízkoenergetických a pasivních objektů.

TP 112

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě desek balený standardně po více kusech. Materiál je víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít v konstrukci šikmých střech jako tepelně izolační výplň, dále jako tepelnou izolaci vnějších roštových konstrukcí, ale také jako výplň roštových konstukcí vnitřních. Velmi dobře se aplikuje do stropních trámových systémů jako tepelně izolační a zvukopohltivý materiál.

Classic 037

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě rolí. Materiál je víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít do konstrukcí šikmých střech jako tepelně izolační výplň krokví střešního plástě, dále jako velmi dobrou tepelně izolační výplň vnějších roštových konstrukcí, ale také jako výplň roštových konstrukcí vnitřních. Velmi dobře se aplikuje do stropních trámových systémů jako tepelně izolační materiál, je vhodný do nízkoenergetických a pasivních objektů.

Classic 039

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě rolí. Materiál je víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít do konstrukcí šikmých střech jako tepelně izolační výplň krokví střešního pláště, dále jako velmi dobrou tepelně izolační výplň vnějších roštových konstrukcí, ale také jako výplň roštových konstrukcí vnitřních. Velmi dobře se aplikuje do stropních trámových systémů, jako dobrý tepelně izolační a zvukopohltivý materiál.

NOBASIL MPS

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený standardně po více kusech. Jde o materiál víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít pro aplikaci do šikmých střech, vnitřních příček a jako výplň rámových konstrukcí vnějších stěn pro jeho vynikající protipožární vlastnosti, v místech kde izolace nebude namáhána tlakem.

NOBASIL MPE

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený standardně po více kusech. Jde o materiál víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít pro aplikaci do šikmých střech, vnitřních příček a jako výplň konstrukcí vnějších stěn pro jeho vynikající protipožární vlastnosti, v místech kde izolace nebude namáhána tlakem.

NOBASIL MPN

Minerálně vláknitý materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený po více kusech. Jde o materiál víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít pro aplikaci do šikmých střech, vnitřních příček, stropů a stropních podhledů a jako výplň rámových konstrukcí vnějších stěn pro jeho zvukoizolační a především pro jeho protipožární vlastnosti. Izolace nesmí být mechanicky namáhána.


www.knaufinsulation.cz