KRAN-IZOL, s.r.o.   Úvod | Napište nám | Mapa | Odkazy
  Úvod | Profil společnosti | Služby | Produkty | Certifikáty | Poptávka | Kontakty
 

KRAN-IZOL, s.r.o.
U Opavice 19
746 01 Opava
IČO: 25376225, DIČ: CZ25376225
MAPA - Kde nás najdete

::  

Stavební izolace / Technické izolace


Šikmé střechy | Vnitřní stěny | Stropní podhledy a stropy | Podlahy | Vnější stěny (fasády) | Ploché střechy | Víceúčelové

Vnější stěny (fasády)

NOBASIL FKD

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený standardně po více kusech. Materiál je předurčen pro aplikaci do vnějších stěn pro svou zvýšenou tuhost a pevnost a pro své tepelně technické, zvukoizolační a protipožární vlastnosti, jako součást kontaktního zateplovacího systému.

NOBASIL FKD S

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený standardně po více kusech. Materiál je předurčen pro aplikaci do vnějších stěn pro svou zvýšenou tuhost a pevnost a pro své tepelně technické, zvukoizolační a protipožární vlastnosti, jako součást kontaktního zateplovacího systému.

NOBASIL FKL

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi čedičových vláken, ve formě lamel, balený standardně po více kusech. Materiál je předurčen pro aplikaci do vnějších stěn pro svou zvýšenou tuhost a pevnost a pro své tepelně technické, zvukoizolační a protipožární vlastnosti, jako součást kontaktního zateplovacího systému, pro těžší povrchové úpravy fasád.

NOBASIL FRN

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený standardně po více kusech. Materiál je předurčen pro aplikaci do vnějších stěn pro svou zvýšenou tuhost a pevnost a pro své tepelně technické, zvukoizolační a protipožární vlastnosti, jako součást provětrávaného systému zateplení, do konstrukcí o maximální výšce 8 m.

NOBASIL FRE

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený standardně po více kusech. Materiál je předurčen pro aplikaci do vnějších stěn pro svou optimální tuhost a pevnost a pro své tepelně technické, zvukoizolační a protipožární vlastnosti, jako součást provětrávaného systému zateplení, do konstrukcí o výšce nad 8 m.

NOBASIL FRK

Minerálně vláknitý materiál na bázi čedičových vláken, ve formě desek, balený po více kusech. Materiál je předurčen pro aplikaci do vnějších stěn pro své tepelně technické, zvukoizolační a protipožární vlastnosti, jako součást provětrávaného systému zateplení. Skelná netkaná textilie, která se instaluje směrem k exteriéru, minimalizuje průnik proudícího chladného vzduchu do tepelné izolace.

TP 138

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě desek, balený standardně po více kusech. Materiál je předurčen k aplikaci do vnějších stěn jako jejich izolační výplň, aplikovaná na vnitřní části konstrukce obvodového pláště, dále do dřevěných roštových konstrukcí vnějších stěn, do lehkých obvodových plášťů na bázi dřeva a kovu. Vynikající pro nízkoenergetické a pasivní objekty dále pak pro rekonstrukce jako dodatečná tepelná izolace starších a historických budov u nichž není přípustné zateplování z vnějšího líce obvodové stěny.

TP 116

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě desek, balený strandardně po více kusech. Materiál je předurčen k aplikaci do vnějších stěn jako jejich tepel. izolační výplň, aplikovaná na vnitřní části konstrukce obvodového pláště, dále do dřevěných roštových konstrukcí vnějších stěn, do lehkých obvodových plášťů na bázi dřeva, skla a kovu, do provětraných fasád a do stěn oddělujících prostory s různými režimy vytáp. Velmi dobrá pro nízkoenergetické a pasivní objekty.

TP 425 B

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě desek, balený standardně po více kusech, s povrchovou úpravou, kterou tvoří černá netkaná textilie. Materiál je předurčen k aplikaci do vnějších stěn jako jejich izolační výplň. Materiál je především vhodné aplikovat do provětraných fasád. Materiál je velmi dobrý pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Skelná netkaná textilie, instalovaná směrem k provětrávané mezeře, minimalizuje průnik proudícího chladného vzduchu do tepelné izolace.

TP 435 B

Minerálně vláknitý izolační materiál na bázi skla s ECOSE Technology, ve formě desek, balený standardně po více kusech, s povrchovou úpravou, kterou tvoří černá netkaná textilie. Materiál je předurčen k aplikaci do vnějších stěn jako jejich velmi dobrá tepelně izolační výplň. Materiál je především vhodné aplikovat do provětraných fasád. Materiál je velmi dobrý pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Skelná netkaná textilie, instalována směrem k provětrávané mezeře, minimalizuje průnik proudícího chladného vzduchu do tepelné izolace.


www.knaufinsulation.cz